Ünalan Mh. Fırat Sk. No:11-13/A
Üsküdar / İSTANBUL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İSTANBUL AHŞAP DİZAYN 'A HOŞGELDİNİZ

Kısa zamanda büyük başarılara imza atan İstanbul Ahşap Dizayn, şirketlerin tedarikçisi konumuna gelmiş, sunduğumuz zevkli, çağdaş ve kaliteli ürünler ile sektöründe sesini duyurmuştur.
Firmamızın öncelikli hedefi müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğru anlayarak onlara yüksek kalitede, yüksek dayanımlı ve kullanışlı ürünler sunmaktır. Çalışmalarımız bu amaca yönelik olarak büyük titizlikle ve her türlü yeniliğe açık bir şekilde sürdürülmektedir.
Müşterilerimize satış öncesinde olduğu kadar, sonrasında da ürün desteği sağlama çabamız ve üretim kalitemiz, ISO 9001:2008 kalite belgesi ile tescillenmiştir.
Güvenilir ve Kaliteli bir üretim anlayışı ana ilkemizdir!
Firmamızın çalışmalarını müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda ileriye götürmek ve sektörümüzde mümkün olan en yüksek konuma gelmek, kalite politikamızı da şekillendiren öncelikli hedefimizdir.
Bu hedef doğrultusunda;

✔ Çalışanlarmızın mesleki eğitimlerini sağlamak ve güncel tutmak.
✔ Sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip etmek.
✔ Makine parkımız ve teçhizatımızı gelişen teknoloji ile birlikte güncellemek.
✔ Satış sonrası, ürünlerimizin takibini yaparak durumlarını kontrol etmek, en iyi performans için gerektiğinde garanti
✔ Kapsamında destek sağlamak.
✔ Üretim yaparken çevreyi korumak ve gözetmek.

Ahşap dekorasyon sektöründe kısa sürede kendini ispatlayan firmamız Türkiye'de seçkin firmalar arasına girmeyi başarmıştır
Kalite ve estetiği kendine ilke edinen İstanbul Ahşap Dizayn ürünlerini stoklu olarak kayın ve çam ağacından üretmektedir. Ancak İsteğe bağlı olarak farklı ağaç cinsleri ile de üretim yapmaktadır
Firmamız mevcut kapasitesini ve hizmet kalitesini hızla arttırarak ahşap ve dekorasyon sektöründe ihracat yapıp ülke ekonomisine yüksek ölçekli katkılar koymayı müşterilerine hakettiği ürün ve hizmeti sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

Image
0+

Mutlu Müşteri

0+

Saat Proje

0+

Üretim

0+

Çalışan

MÜŞTERİ YORUMLARI

İstanbul Ahşap Dizayn firmasıyla ofisimizde dizayn çalışması yaptık ve gayet başarılı buldum. Ürünler çok kaliteli ve çalışanlar güler yüzlü.

Burcu T.
Burcu T.

Marketing Manager

Bahçeme oyun parkından sipariş ettim ve hiç bir sorun yaşamadan ürünü güvenle teslim aldım. İstanbul Ahşap Dizayn güvenilir bir firma, tavsiye ederim.

Mehmet K.
Mehmet K.

Marketing Manager